KOMPLEKSOWA REALIZACJA SIECI I PRZYŁĄCZY GAZOWYCH

Na zlecenie naszych klientów m.in. Polskiej Spółki Gazownictwa Sp. z o.o. oraz EWE Energia Sp. z o.o. kompleksowo realizujemy prace w zakresie sieci i przyłączy gazowych wraz z wykonaniem i montażem punktów oraz stacji redukcyjno-pomiarowych. Wykonujemy również serwis i konserwację instalacji gazowych jak próba szczelności,  przebudowa sieci gazowej.

Posiadamy  zespół certyfikowanych specjalistów, w tym z uprawnieniami do spawania i zgrzewania, wieloletnie doświadczenie, tysiące zrealizowanych inwestycji, dziesiątki tysięcy metrów wykonanych gazociągów i przyłączy gazowych

OFEROWANE USŁUGI I OBSZAR DZIAŁANIA

Wykonujemy gazociągi na terenie województwa lubuskiego, wielkopolskiego, zachodniopomorskiego i dolnośląskiego, we wszystkich zakresach ciśnienia:

sieci gazowe średniego podwyższonego ciśnienia (od 0,5 do 1,6 MPa),
sieci gazowe średniego ciśnienia (powyżej 10 kPa do 0,5 MPa),
sieci gazowe niskiego ciśnienia (poniżej 10 kPa).
punkty pomiarowe oraz redukcyjno-pomiarowe
stacje i przyłącza gazowe
dla EWE Energia Sp. z o.o. prowadzimy pogotowie gazowe

specjalistów

przyłączy gazowych

km

sieci gazowych

km

ilość realizacji

Nasze dotychczasowe realizacje

DOŚWIADCZENIE I JAKOŚĆ

Ponad 30 letnie doświadczenie w realizacji projektów związanych z sieciami wodno-kanalizacyjnymi przekłada się na sprawność, profesjonalizm, a także solidność prowadzonych przez nas prac. Dobieramy nowoczesne i sprawdzone materiały, dbamy o bezpieczeństwo, a o jakości świadczy wprowadzony w firmie system jakości ISO 9001:2015, a także opinie naszych klientów.

Skip to content