SPOŁECZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ BIZNESU

Firma Sanitex od wielu lat kieruje się zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu. Kodeks ten został spisany w 2014 r. i stanowi potwierdzenie ogólnych zasad, misji i wizji, na których opieramy działalność firmy.

Wykwalifikowana kadra

Dążymy do rozwoju kompetencji oraz umiejętności naszych pracowników, zarówno tych młodych, którzy niedawno zostali zatrudnieni jak też pracowników z wieloletnim doświadczeniem. Nasi pracownicy biorą udział w rozmaitych szkoleniach dot. tematyki obszaru działania przedsiębiorstwa w oparciu o roczny harmonogram szkoleń, np. techniczne, z prewencji wypadkowej w sektorze budownictwa, zarządzania, nauka języka angielskiego. Delegujemy też pracowników na studia podyplomowe, które podnoszą ich kwalifikacje, a odpłatność ponosi firma. Chętnie zatrudniamy stażystów i absolwentów, starając się pomóc młodym ludziom w zdobyciu pierwszych doświadczeń zawodowych. Współpracujemy z Powiatowymi Urzędami Pracy, uczelniami, szkołami oraz centrami kształcenia zawodowego.

Pewny partner biznesowy

Sanitex od ponad 30 lat przyczynia się do umocnienia silnej marki Regionu Lubuskiego i jest rzetelnym partnerem w biznesie. Zaliczamy się do elitarnego grona firm, które w swojej działalności przestrzegają etyki i kultury przedsiębiorczości. Jesteśmy najlepszym świadectwem na to, że kupiecka solidność i perfekcja w interesach są zawsze opłacalne. Zamówienia i usługi realizowane są w sposób solidny i terminowy przy zachowaniu obowiązujących wymogów technicznych i zasad BHP. Z naszymi klientami działamy na zasadach partnerskich. Osiągnęliśmy dzięki temu wysoką pozycję rynkową i jesteśmy postrzegani jako ekspert w swojej dziedzinie działania. Duże przedsiębiorstwa, mniejsze firmy, a także klienci indywidualni nie boją się nam zaufać i powierzają do wykonania coraz trudniejsze i bardziej złożone zlecenia.

Solidna firma

Firma precyzyjnie rozlicza się z kontrahentami, bankami, ZUS, Skarbem Państwa jak również z własnymi pracownikami. Zasady etyki w biznesie są dla nas równie ważne jak osiąganie zysku. Śmiało można powiedzieć, że są one podstawą rozwoju i efektywności firmy. Co roku poddajemy się audytom, które weryfikują nasze działania i relacje z otoczeniem i od wielu lat potwierdzeniem naszej solidności są tytuły Przedsiębiorstwa FAIR PLAY oraz tytuł laureata Gazele Biznesu.

Podajemy pomocną dłoń

Od wielu lat angażujemy się w pomoc potrzebującym, wspieramy sport i kulturę. Uczestniczymy w akcjach charytatywnych mając na względzie potrzeby ludzi biednych, chorych i potrzebujących. Wspomagamy domy dziecka, szkoły, hospicjum, fundacje oraz inne instytucje niosące pomoc.

Rekomendowane przedsiębiorstwo

Dowodem na fachowość i jakość wykonywanych usług są liczne rekomendacje firm, które cenią przedsiębiorstwo za profesjonalizm i zaangażowanie. Firma od października 2004 posiada System Zarządzania Jakością wg normy PN-EN ISO 9001:20015.
W sierpniu 2020 roku firma otrzymała certyfikat UDT potwierdzający wdrożenie zintegrowanego systemu zarządzania w zakresie zgodności z wymaganiami normy PN-EN ISO 3834-2:2007, związanego z rozszerzeniem działalności o obszar gazu i ropy naftowej w zakresie wysokiego ciśnienia.

DOŚWIADCZENIE I JAKOŚĆ

Ponad 30 letnie doświadczenie w realizacji projektów związanych z sieciami wodno-kanalizacyjnymi przekłada się na sprawność, profesjonalizm, a także solidność prowadzonych przez nas prac. Dobieramy nowoczesne i sprawdzone materiały, dbamy o bezpieczeństwo, a o jakości świadczy wprowadzony w firmie system jakości ISO 9001:2015, a także opinie naszych klientów.

Skip to content